Publikováno

Záměr a vděčnost odkrývají skryté rezervy a možnosti

Iva Bauerová

Záměr má silný vliv na naše životy. Určuje směr našeho bytí. Vyžaduje od nás čas a práci na sobě, aby přinesl kýžený výsledek. Přemýšlejte o pozitivním aspektu svého života. Například si představujte pocit, který se ve vás odehrává u slova radost. Je velmi důležité soustředit se na pozitivní slova.

Zapsání záměru

Svůj záměr zhmotníte, když si jej také napíšete. Písmo je ukotvení záměru ve fyzickém světě. Čtěte jej a často o něm přemýšlejte.

Propojení

Vyhněte se povrchnímu prohlášení a najděte podstatu bytí. Cílem je najít záměr, který je uložen na hluboké úrovni. Nechte si čas na psaní a přepisování vašeho záměru. Až budete hotovi, nejlepší doba pro realizaci záměru je ráno po probuzení a těsně před spaním. Uvolněte se, zhluboka dýchejte a prociťujte svůj záměr. Toto dělejte každý den, protože jsme zavaleni nejrůznějšími informacemi, které nás odvádějí od záměru.

Vděčnost

Buďte vděčni za to, co máte. Existují vědecké studie, které říkají, že lidé, kteří jsou vděční, žijí šťastnější, zdravější a plnohodnotný život. Vděčnost nám pomáhá soustředit se na pozitivní stránku života.

www.cestanadeje.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *