Publikováno

Úspěch v životě začíná v srdci každého z nás

Iva Bauerová

Určitě nám dáte za pravdu, že i když se zajímáte o rozvoj osobnosti, snažíte se myslet pozitivně, čtete knihy na daná témata, přesto se stává, že nejste tak šťastní, zdraví, úspěšní, jak byste si představovali.

Typicky přístup mnoha lidí v praktickém životě

Ať se jedná o práci, vztahy, rodinu. Také si občas říkáte některou z těchto vět? „Ještě pět let do důchodu, to musím zvládnout… Ještě dva roky než děti odrostou, pak se rozvedu… To musím, to zvládnu. Ještě pár let musím vydržet…“. Chvíli můžeme tlačit těžký kámen do kopce, ale je to obrovská námaha. Snažíte se vést v rámci svých možností klidný život, ale přesto cítíte napětí. Cesta valení kamene do kopce nevede k tomu, co chcete dělat, cítit, prožívat, potlačujete sami sebe. Ruku na srdce, jak dlouho s přístupem „to zvládnu“ můžete vydržet? Zeptejte se každý sám sebe

Potenciál máme v sobě

Mysl každého člověka je jako obrovský počítač, propojený s nekonečnou databází. Pokud jste schopni připustit, že tuto neomezenou databázi můžete používat, nic vám nebrání v cestě využívat své nekonečné možnosti. Největším objevem, který vy sami pro sebe můžete udělat, je objevení potenciálu v sobě. Vždy si uvědomte – můžete být kýmkoli, kým si umíte představit, dělat cokoliv, co chcete, mít cokoliv, po čem toužíte. Limitem jsou pouze naše omezení.

www.cestanadeje.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *