Publikováno

Setkání s alternativními metodami v DDM Symfonie

Ojedinělý den zažili lidé o první březnové sobotě v roce 2018 při návštěvě DDM Symfonie. Zrovna tu totiž probíhal první ročník Setkání alternativních metod.

Na jednom místě tak měli návštěvníci možnost konzultovat s mnoha odborníky z oblasti tak zvaných alternativních možností, ať už se jedná o bydlení, zahradu, obouvání, nakládání s odpady, oblast osobního i pracovního života.

Setkání s alternativními metodami podporuje osvětu osobního rozvoje a zdravého životního stylu. O tom, že se jednalo o vydařený projekt, svědčí vysoká účast na přednáškách, které celý den probíhaly. Zdarma si tak návštěvníci mohli poslechnout odborníky, hovořící na témata jako Homeopatie, Zahrada bez chemie, Řešení stresu a mnoho dalšího. A právě díky zájmu veřejnosti se Setkání alternativních metod bude konat pravidelně, vždy na jaře a na podzim.

Setkání alternativních metod plánujeme každým rokem uskutečnit v únoru nebo v březnu v DDM Symfonie Poděbrady. Zároveň chceme touto cestou poděkovat paní ředitelce DDM Symfonie Jitce Karbulkové a dalším zaměstnancům za podporu a poskytnutí prostor.

Za celý tým Iva Bauerová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *