Kdo jsme

Jsme tým terapeutů, konzultantů, masérů, kteří milují svou práci a rádi se s vámi setkávají – ať už ve svých poradnách, na přednáškách, veřejných konzultacích či prostřednictvím pár řádků na těchto stránkách. 

METODA ONT

Iva Bauerová

Od roku 1996 pomáhám dospělým i dětem řešit potíže. Veškeré příčiny našich těžkostí jsou stresové situace a negativní vzpomínky uložené na podvědomí. Terapie je jemná a příjemná i pro malé děti. Metoda ONT (odstranění negativních témat) je ucelený a jednoduchý systém. Na semináři se sami efektivně naučíte řešit své životní situace.

www.ont-metoda.cz

CESTA NADĚJE

Iva a Miloslav Bauerovi 

Iva: Předávám zkušenosti a praktické rady v oblasti Indigových dětí. Poradím, jak s vašim dítětem jednat a pracovat. Pořádám relaxační akce, kde načerpáte energii pro další měsíce.

Miloslav: Pracuji s hluboko uloženými bloky, které nás ovlivňují z dávné minulosti. Pracuji i s negativními energiemi v prostoru. Každý pozemek, každá stavba má své energetické záznamy, ty negativní odhalím a eliminuji. Pak se například firmě zvýší obrat, v bytě se rodina přestane dohadovat. Jsem mezinárodně certifikovaný učitel metody SRT (řešení negativních bloků z hluboké minulosti).

www.cestanadeje.cz 

AUTOPATIE, HOMEOPATIE 

Petra Blechová

Podle ideálů homeopatie se snažím rychle, šetrně a natrvalo navrátit pacientovi zdraví, co nejspolehlivějším a nejméně škodlivým způsobem. Pomocí homeopatie řeším jak akutní stavy (úrazy, virózy, zánětlivá onemocnění apod.), tak i dlouhodobě se vlekoucí choroby. 

www.altere.cz

PSYCHOSPIRITUÁLNÍ TERAPIE

ŠAMANSKÉ LÉČENÍ

Jaroslav Grűnwald

Rád vám pomohu zbavit se problémů jak fyzických, tak duševních. Láskyplný, šťastný a spokojený život je nezcizitelným právem každého z nás. Schopnosti, které se mi během života zpřístupnily, jako cítění, vnímání a vidění energií či komunikace s různými bytostmi, jsou schopnosti, kterými disponuje každý z nás a je možné je také rozvinout.

www.skutecny-zivot.cz  

REFLEXNÍ TERAPIE, BYLINY

Petra Hartmanová

20 let se věnuji reflexní terapii a diagnostice z plosek nohou. Pomáhám řešit lidem potíže s pohybovým aparátem. Pomocí reflexní terapie, bylin z divoké přírody a léčivé stravy pomáhám odstraňovat potíže fyzické i psychické.

www.facebook.com/krasnaz/

HOMEOPATIE

Adam Havlín

Poskytuji poradenství v oblasti klasické homeopatie a zdravotních potíží. Nabízím řešení chronických, akutních, neustupujících a opakujících se problémů. 

www.homeopatie-nymburk.cz

TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA

Věra Havlínová 

Nabízím služby pro všechny nemocné i zdravé, kteří hledají přírodní cesty k udržení či navrácení zdraví a jsou ochotni se aktivně podílet na změně. Dle TČM praktikuji ošetření akupunkturních bodů buď jehličkami, moxou, baňkou, semínkem Vakárie, či tlakovou masáží. Při chronických obtížích je léčbu nutné podpořit užíváním bylin a úpravou životosprávy. 

http://prirodni-medicina.eu/  

KONSTELACE, AKAŠA, PRÁCE S TRAUMATEM, ENERGETICKÁ MEDICÍNA,

TOUCHING THE SOUL, THETA HEALING

Jindra Chuchlová

Jsem průvodcem na cestách uzdravení a rozšíření vědomí. Pomáhám vyhledat a vyřešit skutečné příčiny potíží, ať již v oblasti zdraví, vztahů, sebevědomí, financí či seberealizace. Odhalíme spolu skryté vlivy a souvislosti, uvolníme emoční zátěž, zrušíme omezující programy vašeho podvědomí, rozproudíme ,,zaseknutou“ energii, podpoříme aktivaci vašich léčivých sil a kontakt s vnitřním zdrojem moudrosti. 

www.narucsvetla.wz.cz

BIOREZONANCE

HOMEOPATIE

Martin Morávek

V Poděbradech provozuji praxi v oboru Biorezonance (Bicom Optima) a Homeopatie. Tyto metody se vzájemně velmi dobře doplňují a dovolují mi s klientem pracovat celostním způsobem, tedy hledat příčinu potíží.

www.bio-rezo.cz

NUMEROLOGIE

Mirka Prekslová

Pomáhám lidem podívat se na sebe sama přes datum narození. První metodu, kterou používám je numerologie, druhou tyrolské číselné kolo, které vám pomůže najít cestu zpět k radostnému, láskyplnému životu, získání sebedůvěry sobě i vašim dětem. Přes Osho Zen Tarot se podíváme na přítomný okamžik, co se děje ve vašem životě tady a teď.

www.cestaveverky.mysteria.cz

RECONNECTION HEALING,

PROCES THE RECONNECTION 

Iveta Skřivanová

Tato metoda je účinným transformačním nástrojem, který umí nastartovat uzdravující procesy ve vašem organizmu. Kromě oblasti fyzického zdraví, dochází k vyrovnání psychiky, mentality a emocí, aniž bychom se museli vracet do minulosti a zažívat znovu svá utrpení. Ve spojení s rekonektivními frekvencemi dochází k narovnání života a zdraví mnohem rychleji a jednodušeji než kdykoliv předtím.

www.rekonektivniterapie-podebrady.cz

www.rekonektivnicentrum.cz

ASTROLOGIE

KOUČOVÁNÍ

Gabriela Šátková 

Profesionální koučování kombinuji s astrologií, tarotovou numerologií a výkladem karet. Během konzultace propojuji informace z postavení planet s numerologickými souvislostmi a vedu člověka k uvědomění si prvních konkrétních kroků ze stávající situace.

http://gabrielasatkova.cz/

FENG-SHUI

Dana Škvorová

Pracuji s Bachovými květovými esencemi, které dokáží harmonizovat životní energii a zvládat lépe negativní emoce. Působí tak

blahodárně jak na naši duši, tak tělo. Pocházejí z Anglie,

kde jsou známé již osmdesát let. Dnes mají stále více

příznivců také u nás. Fungují na jemnohmotné úrovni, jsou

čistě přírodní terapií a nemají žádné vedlejší účinky.

Užívat je mohou zdraví i nemocní lidé, těhotné a kojící

ženy, malé děti včetně kojenců, domácí zvířata. Poradenství a e-shop provozuji v Nymburce. S touto alternativní péčí

o mysl a tělo jsem se blízce seznámila během své jedenáctileté práce pro prestižní německou lékárnu ve Stuttgartu a nyní ji

s pokorou nabízím vám všem, kteří hledáte cestu ke

spokojenému životu, pohodě a zdraví. Poradenství poskytuji také v oblasti Schüsslerových minerálních buněčných solí a

homeopatie.

www.bachovy-esence.com

www.bachovy-esence-pro-zvirata.cz

BAREFOOT BOTY

Jana Kozáková

Pohodlí, komfort, svobodu – to vše nabízí barefootový obchůdek Bosá Viky v Poděbradech. Jsme tady pro vás. Přijďte, zkuste, prožijte si tento báječný pocit z těchto bot.

www.bosaviky.cz

PĚSTUJEME BEZ CHEMIE

Jitka Tvrzníková

Rostlina, která má vše, co potřebuje, nemá důvod být nemocná.

K tomu je třeba znát základní procesy fungování přírody, některé „babské“ rady, pozorovat a též slevit z dokonalosti. 

Jsme tu pro ty, kteří se rozhodli pro přírodní zahradničení v malém i velkém, pro hodnotné potraviny, hezké, živé a tvořivé prostředí.

www.zahradaschuti.cz  

Zpět  na hlavní stránku.