Publikováno

Indigové děti

Iva Bauerová

Název Indigové děti není díky modré auře, jak se často uvádí, ale modrým spektrem prosvětlené DNA. Tento přístroj vyvinuli v anglických laboratořích, kde si test každý z nás může nechat udělat. Cena je okolo 180 000 Kč, protože je zapotřebí jednorázové pomůcky. Dále se Indigové děti liší genomem v krevním řečišti.

Z ezoterického pohledu nejvíce informací o Indigových dětech přinesla Evropanka, žijící od 11 let na Havaji u Aluházkého domorodého kmene. Tento kmen je stále napojen na 5. dimenzi.

V posledních letech se na planetě Zemi dějí velké změny. Právě Indigové děti jsou tady proto, abychom my ostatní pochopili důležitost těchto změn. Bohužel někdy samy Indigové děti jsou velice zmatené, často se cítí opuštěné, nepochopené, jako by byly z jiného světa.

K tomu, aby samy sobě porozuměly, bylo vytvořeno schéma 12 typů Indigových dětí. Indiciemi jsou: první výskyt, duchovní poslání, typologie, jednání, mentální, emoční a fyzický profil…

První Indigové děti se rodily již v 50. letech. V posledních letech se jich rodí stále více. Odhaduje se, že Indigové dětí činí více jak 20 % populace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *